KANCELARIA

Kancelaria SZCZESZEK I WSPÓLNICY działa w formie spółki komandytowej od 2007 roku i stanowi kontynuację indywidualnych praktyk radców prawnych Piotra Szczeszka i Grzegorza Drozdowskiego.

Nasz zespół

Piotr Szczeszek


Izabela Stalmach

Grzegorz Drozdowski

dr Agnieszka Damasiewicz

Katarzyna Paruk

Magdalena BiragaPiotr SZCZESZEK

Radca prawny, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa prasowego i technologii informatycznych. Posiada także bogate doświadczenie w zakresie prawa handlowego oraz obrotu instrumentami finansowymi.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca Podyplomowego Studium Prawa Internetu w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego (Prawo telekomunikacyjne) oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Przedsiębiorstwem na AGH w Krakowie (Prawo gospodarcze). Członek rad nadzorczych.

Partner zarządzający w SZCZESZEK I WSPÓLNICY Sp.K. Koordynuje pracę wszystkich działów i kluczowych projektów kancelarii.

e-mail:

Izabela STALMACH

Adwokat, specjalistka w zakresie prawa procesowego oraz prawa pracy. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi firm działających w sektorze nowych technologii, telekomunikacji, mediów i wydawniczym.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego

Prywatnie krytyk literatury współczesnej.

Partner w SZCZESZEK I WSPÓLNICY Sp.K.

e-mail:
Grzegorz DROZDOWSKI

Radca prawny, specjalista w zakresie prawa spółek i prawa obrotu instrumentami finansowymi, a także prawa podatkowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie transakcji M&A oraz bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych.

Absolwent Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Członek rad nadzorczych.

e-mail:
dr Agnieszka DAMASIEWICZ

Doktor nauk prawnych, specjalistka w zakresie prawa cywilnego i umów z zakresu inwestycji budowlanych i obrotu nieruchomościami, a także umów związanych z obrotem dziełami sztuki. W kancelarii zajmuje się także doradztwem w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa prasowego.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Adiunkt Krakowskiej Akademii in. Andrzeja Frycza –Modrzewskiego – wykłada prawo autorskie, prawo mediów oraz prawo gospodarcze.

Prywatnie felietonistka i ilustratorka.

e-mail:


Katarzyna PARUK

Radca prawny, specjalistka w zakresie prawa podatkowego i prawa gospodarczego. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi firm działających w sektorze nowych technologii, telekomunikacji, mediów i wydawniczym.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego

Prywatnie pasjonuje się historią starożytną i orientem oraz biega półmaratony.

e-mail:

Magdalena BIRAGA

Kierownik biura kancelarii.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie.

e-mail: